سایتک

سای تک

فعالیت سای تک در دیسکورد از سال 1398 شروع شد و در زمینه خدمات دیسکورد مثل کانفیگ سرور، توسعه ربات، فروش نیترو دیسکورد و … برای کمک به جامعه ی فارسی زبان دیسکورد پا به فضای مجازی گذاشت. سئو این سایت به مدت 4 ماه توسط تیم ما انجام میشد.

سئو سایت سای تک / سایت تخصصی فروش نیتروی دیسکورد
سئو سایت سای تک / سایت تخصصی فروش نیتروی دیسکورد

سای تک برای علاقه مندان به جامعه و کامیونیتی دیسکورد وب فارسی نامی آشناست. این پروژه متعلق به دوست خوب من، آقای احمد رضا رضایی یا همان مستر سای معروف (استریت بلاگر شیرازی) است. در ادامه توضیحات کاملی از اقدامات سئویی صورت گرفته بر روی این پروژه را می‌بینید.

توضیحات کامل از اقدامات سئویی سایت سای تک

مهم ترین تارگت در این پروژه، کسب رتبه در کلمه «خرید نیترو دیسکورد» و «بوست سرور دیسکورد» بود. دیسکورد امکانات پیشرفته تر و فیچر های جذاب تر خود را همانند ویژگی پریمیوم تلگرام در بخش نیترو دیسکورد قرار داده است. تلاش ما در این پروژه فعالیت های آف پیج برای کسب رتبه در این دو کلمه و کمک برای راه اندازی بخش سرور های دیسکورد بود.

اقدامات سئو

در پایین نمایی از رشد سرچ کلیک و ایمپشن در سرچ کنسول و همچنین جدول 10 تا از برترین کوئری های رتبه دار این سایت را می‌بینید.

رشد سرچ کنسول سایت سای تک
رشد سرچ کنسول سایت سای تک

بزرگترین چلنج ما در ابتدا، پکیج آف پیج و رپورتاژ آگهی های مناسب برای انتقال لینک جویس و ایجاد رلونسی برای لینک ها بود. در پایین شما نمایی از پکیج آف پیج این پروژه را می‌بینید:

نمایی از پلن آف پیج و رپورتاژ های سای تک
نمایی از پلن آف پیج و رپورتاژ های سای تک

نمایی از برترین کلمات پر ورودی این سایت طبق آمار سئو سیگنال:

چالش بخش دایرکتوری سرور ها

در سای تک یکی از بخش هایی که در حین سئوی این سایت راه اندازی شد، بخش سرور ها بود. افرادی که سرور دیسکورد دارند، می‌توانستند سرور دیسکورد خودشان را وارد کنند و به نوعی در لیست سرور ها در کتگوری های مختلف نمایش داده میشد.

حال موضوع اصلی این بود که افراد معروف همانند فرشاد سایلنت، سوگنگ یا پوریا پوتک قبلا در یک بلاگ پست سرور دیسکوردشان معرفی شده بود. تفکیک هر کدام از آنها و سئوی بخش خود سرور ها یکی از چالش ها بود.

چالش بعدی این بود که در بخش سرور دایرکتوری ها در طی نزدیک به 2 هفته 200 صفحه جدید برای سرور ها ایجاد شد. مطمئناً همه آنها دارای متن و توضیحات نبودند و به نوعی صفحات زامبی پیج کوچک و بزرگ در حال ایجاد بودند. ایندکس و افزایش نرخ کرال سایت از دیگر چالش هایی بود که با اقدامات سنجیده شده رفع شد.

اسکرین شات رتبه ها

بگذارید کمی هم از SERP و نتایج ارزشمند این وبسایت برایتان بگویم:

خدماتی همانند کانفیگ سرور دیسکورد و توسعه ربات دیسکورد نیز از دیگر خدمات سای تک است. در نهایت با انجام اقدامات بالا، ما توانستیم به رشد +730 کلیک روزانه نیز دست پیدا کنیم!

لندینگ خرید نیترو دیسکورد

لندینگ خرید نیترو دیسکورد

صفحه اصلی سایت سای تک به صورت full

صفحه اصلی سای تک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *