کمپانی لیکوژن

وبسایت لیکوژن پیشرو در بخش لوله ها و اتصالات PVC، صادرات دستگاه های تصفیه آب و همچنین انواع اتصالات صنعتی با مدیریت آقای هاشمی فعالیت می‌کند. طراحی این سایت و فرایند Data Entery توسط تیم ما بر روی این پروژه صورت گرفت.

صفحه اصلی سایت لیکوژن
صفحه اصلی سایت لیکوژن

توضیحات کامل از انجام پروژه لیکوژن (Liqugen.com)

طراحی این سایت از قبل به صورت نصفه و نیمه توسط یک فریلنسر صورت گرفته بود. اصرار کارفرمای پروژه، جناب آقای هاشمی بر این بود که ما فرایند و کار سایت را به اتمام برسانیم. بیشتر از 600 محصول از سایت های دیگر فارسی بر روی این سایت به صورت کامل قرار گرفت و حجم بالای Data Entery به بهترین شکل خودش برای وبسایت لیکوژن پیاده سازی شد.

همچنین پس از مراحل اولیه، کارفرما اصرار بر چند زبانه کردن سایت و تارگت کردن مخاطبین مختلف در سراسر دنیا با زبان های مختلف کرد که البته این کار توسط تیم انجام نشد.

بزرگترین چالش ما در این سایت، استفاده از قالب فلت سام و صفحه ساز اختصاصی این قالب بود. دلیل این مورد نیز پیچیدگی صفحه ساز فلت سام بود. طرح UI صفحه اصلی این سایت نیز توسط آقای محمد ابدان دیزاینر خوش ذوق مجموعه وب آرکا صورت گرفت.

اقدامات سئو

به طور کلی سئوی این سایت با ما به صورت قرارداد کار مشخص بسته شد و چندین محتوا بر روی این سایت بارگزاری شد و لندینگ پیج هایی طراحی شد. در پایین اسکرین شات چندین ریزالت این پروژه را نیز می‌توانید ببینید.

*اسکرین شات ها به صورت تقریبی با شبیه سازی حالت سرچ در امارت متحده عربی و یوزر با دستگاه دسکتاپ توسط ابزار Search Simulator گرفته شده اند.*

اقدامات مرتبط با طراحی

به طور کامل لندینگ های زیر، از 0 تا 100 طراحی و اجرا شدند. صفحه اصلی و لندینگ های ارائه خدمات به صورت دستی و با UI خودمان و اجرا و پیاده سازی توسط خودمان ساخته شده اند.

  • قالب سایت: قالب فلت سام
  • صفحه ساز: صفحه ساز اختصاصی فلت سام
  • شرکت هاستینگ: بلوهاست آمریکا
  • نوع طراحی: کاملا رسپانسیو

اسکرین شات کامل صفحه اصلی

نمایی از 3 لندینگ خدمات طراحی شده

buy pipe and fittings from iran

Buy PPR Pipes and Fittings in Iran

Wholesale Commercial Water Filter in Iran

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *