طراحی سایت خدماتی در شیراز چگونه است و چه اصولی دارد؟

طراحی سایت خدماتی در شیراز چگونه است و چه اصولی دارد؟


کسب‌وکارهایی خدماتی برای گسترش کار خود در دنیای امروز به طراحی یک سایت مناسب نیاز دارند. طراحی سایت خدماتی در شیراز براساس اصول فنی و ظاهری انجام می‌شود. تمامی توسعه‌دهندگان وب‌سایت‌های خدماتی باید میان این دو توازن برقرار کنند تا سایت موردنظر هم ازنظر فنی عملکرد مناسبی داشته باشد و هم ازنظر ظاهری برای کاربران جذاب به‌نظر برسد. البته طراحی سایت در دسته خدمات ثانویه فردا دی ام قرار می‌گیرد و خدمات اولیه آن شامل خدمات سئو، طراحی لوگو، ساخت موشن گرافیک، طراحی لوگوموشن و غیره می‌شود.

چه کسب و کارهایی به طراحی سایت خدماتی نیاز دارند؟

طراحی سایت خدماتی در شیراز
طراحی سایت خدماتی در شیراز

قبل از بررسی اصول مربوط به طراحی سایت خدماتی، لازم است کسب‌وکارهایی که به یک سایت خدماتی احتیاج دارند، را معرفی کنیم. بسیاری از مشاغل که به نوعی خدماتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند، ازجمله خدمات پرستاری در منزل، خدمات نصب و راه‌اندازی وسایلی مثل آبگرمکن یا تاسیسات در منزل و غیره با یک سایت خدماتی می‌توانند سهم بالایی از بازاریابی خود را انجام دهند.

تمامی کسب‌وکارهای خدماتی که می‌خواهند برای طراحی سایت خدماتی در شیراز اقدام کنند، می‌توانند به‌صورت حضوری به آدرس شیراز، بلوار مدرس، خیابان آزادگان، کارخانه نوآوری شیراز، طبقه دوم مراجعه کنند. طراحی سایت خدماتی برای چنین کسب‌وکارهایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

زیرا این کسب‌وکارها هیچ محصول و کالایی را به مشتریان خود عرضه نمی‌کنند و فقط یک خدمت یا خدماتی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. بنابراین با طراحی یک سایت مناسب، می‌توانند به بهترین و موثرترین روش خدمات خود را تبلیغ کنند.

اگر میخواهید از پلن های طراحی سایت ما مطلع شوید و خدمات تیم فردا دی ام را در طراحی سایت ببینید حتما به صفحه «خدمات طراحی سایت در شیراز» سر بزنید.

اصول طراحی سایت خدماتی
اصول طراحی سایت خدماتی

اولین و ابتدایی‌ترین گام در روند طراحی سایت خدماتی در شیراز تعیین هدف درنظر گرفته می‌شود. با مشخص‌شدن هدف کسب‌وکارها از طراحی سایت خدماتی، پروسه طراحی سایت سمت‌وسویی متناسب با هدف مشاغل پیدا می‌کند.

تیم طراحی بهتر می‌تواند تشخیص دهد که برای اهداف یک کسب‌وکار سایت وردپرسی مناسب‌تر است یا سایت برنامه‌نویسی CMS. مزیت طراحی سایت وردپرسی نسبت به طراحی سایت برنامه نویسی CMS اختصاصی هزینه پایین‌تر آن درنظر گرفته می‌شود.

در برخی مواقع طراحی یک سایت وردپرس برای کسب‌وکارهایی که خبرگزاری با ابعاد خیلی بزرگ انجام می‌دهند، گزینه مناسبی درنظر گرفته نمی‌شود. زیرا سایت‌های وردپرس دیتابیس را محدود می‌کنند و افراد می‌توانند در حدود سالانه 100K پست خبری بارگذاری کنند.

درحالی‌که کسب‌وکارهای خدماتی که در زمینه خرید و فروش بلیط هواپیما فعالیت می‌کنند، همانند سایت‌های علی‌بابا و فلایتیو به‌تنهایی از سایت‌های وردپرس استفاده نمی‌کنند. معمولا بخش زیادی از طراحی سایت خدماتی در شیراز برای چنین کسب‌وکارهایی ازطریق برنامه‌نویسی انجام می‌شود. به‌طور کلی اصول طراحی سایت خدماتی شامل موارد زیر می‌شود:

شناسایی مشتریان هدف

یکی از اصول طراحی سایت این است که کسب‌وکارها مشتریان خود را بشناسند و بدانند که آن‌ها از چه گروه سنی هستند. سپس آن‌ها می‌توانند باتوجه‌به سلیقه مشتریانی که می‌خواهند با این سایت ارتباط برقرار کنند و طراحی ظاهر سایت را انجام دهند. رعایت این نکته در پیشرفت و رشد سایت و کسب‌وکار خدماتی تاثیر به‌سزایی دارد.

برای شناسایی مشتریان هدف و افزایش تعداد مشتریان خود بهتر است از سئو نیز استفاده کنید. خدمات ما محدود به طراحی سایت نمیباشد و اگر میخواهید کسب و کار خود را گسترش دهید و تعداد مشتری های خود را افزایش دهید حتما وب سایت خود را سئو کنید.

اگر میخواهید از سئو و خدمات سئو ما اطلاعاتی کسب کنید حتما سری به صفحه «خدمات سئو در شیراز» سری بزنید.

اصول طراحی سایت خدماتی
اصول طراحی سایت خدماتی

بررسی امکانات مورد نیاز در سایت

کسب‌وکارهای خدماتی باید قبل از شروع طراحی سایت توسط تیم طراحی، آن‌ها را از امکانات مورد نیاز برای رسیدن به اهدافشان و برآورده کردن نیازشان باخبر سازند. به‌عنوان مثال افرادی که خدمات پرستاری در منزل ارائه می‌دهند به امکاناتی برای رزرو نوبت نیاز دارند.

در واقع تیم حرفه‌ای طراحی سایت خدماتی در شیراز می‌تواند با ارائه مشاوره به این مشاغل، آن‌ها را در انتخاب یک ویژگی و یا امکان خاص برای سایت راهنمایی کند. زیرا افزودن برخی از امکانات به سایت‌های خدماتی، بدون ایجاد سود زیاد باعث تحمیل هزینه سنگین به کسب‌وکارها می‌شوند.

ضمن آنکه نادیده گرفتن برخی از امکانات موجب از بین رفتن اعتبار سایت و از دست دادن بسیاری از مشتریان می‌شود. به‌عنوان مثال، لازم است تمام سایت‌ها SSL داشته باشند و سرعت همه سایت‌ها باید از بالاترین میزان هم‌خوانی با معیارهای CWV گوگل برخوردار شوند.

هزینه مورد نیاز برای طراحی سایت

هزینه مورد نیاز برای طراحی سایت

هزینه طراحی سایت خدماتی برای کسب‌وکارها یک عامل مهم به‌حساب می‌آید. کسب‌وکارها با درنظر گرفتن هزینه‌ای که می‌خواهند برای طراحی یک سایت صرف کنند، به تیم طراحی سایت کمک می‌کنند، بهترین خدمات را در محدوده قیمت آن‌ها ارائه دهند. در مجموعه فردا دی ام خدمات طراحی سایت با تعرفه‌های متفاوت تحت عنوان پکیج‌های نقره ای ، طلایی و الماسی  عرضه می‌شود.

برای مشاهده پلن ها به صفحه خدمات طراحی سایت مراجعه کنید.

کسب‌وکارهایی که کمترین هزینه را برای طراحی سایت خدماتی در شیراز درنظر می‌گیرند، به احتمال زیاد یک سایت حرفه‌ای نخواهد داشت. طراحی سایت با استفاده از قالب‌های آماده همچون جوملا و وردپرس یا سایت‌های برنامه‌نویسی CMS  با قیمت‌های متفاوت انجام می‌شود. مشاغلی که به‌دنبال یک سایت خدماتی حرفه‌ای و کارآمد با درآمد بالا هستند، باید هزینه بیشتری صرف کنند.

انتخاب طرح و دیزاین مناسب برای سایت

انتخاب طرح و دیزاین مناسب برای سایت ازجمله اصولی است که صاحبان کسب‌وکارها از همان ابتدا باید درنظر بگیرند. آن‌ها می‌توانند با تیم طراح سایت در مورد انتخاب یک طرح و دیزاین مناسب مشورت کنند. آن‌ها نباید در انتخاب طرح سایت عجله داشته باشند و بهتر است ایده‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهند.

انتخاب لوگو برای سایت
انتخاب لوگو برای سایت

انتخاب یک لوگوی مناسب

هر کسب‌وکاری که برای طراحی سایت خدماتی در شیراز اقدام می‌کند به یک لوگوی مناسب نیاز دارد. کسب‌وکارهایی که کار خود را از سال‌های قبل شروع کرده‌اند، قطعا دارای لوگو هستند. بااین‌حال کسب‌وکارهایی که به‌تازگی کار خود را شروع کرده‌اند، باید برای طراحی یک لوگوی باکیفیت اقدام کنند.
برای اطلاعات بیشتر  در مورد طراحی لوگو و سفارش لوگو سفارشی می توانید به صفحه خدمات طراحی لوگو در شیراز مراجعه کنید.

همان‌طور که گفته شد یکی از خدمات مجموعه شیراز ام دی طراحی لوگو است. درصورتی‌که طراحی لوگوی کسب‌وکارها توسط طراحان دیگری انجام می‌شود، آن‌ها باید فایل باکیفیت و لایه باز لوگو را برای تیم طراحی سایت بفرستند.

گروه‌بندی‌های اصلی خدمات ارائه‌شده توسط یک کسب‌و کار

کسب‌وکارهایی که برای طراحی سایت خدماتی اقدام می‌کنند، باید قبل از هر کاری لیستی از خدمات اصلی کسب‌وکار خود را به تیم طراحی ارائه دهند. با مشخص‌کردن خدماتی که به مشتریان ارائه می‌شود، کسب‌وکارها قدم بزرگی در مسیر دستیابی به سود بیشتر برداشته‌اند.

فراهم کردن اطلاعات مربوط به صفحه تماس و درباره ما

فراهم کردن اطلاعات مربوط به صفحه تماس و درباره ما

یکی دیگر از اصول طراحی سایت خدماتی در شیراز فراهم‌کردن اطلاعات مربوط به صفحه تماس و درباره ما است. تمام وب‌سایت‌ها دو صفحه تماس با ما و درباره ما دارند. این صفحات به‌عنوان مهم‌ترین و کاربردی‌ترین بخش‌های سایت‌ها به‌حساب می‌آیند.

درصورتی‌که کسب‌وکارها اطلاعات ضروری درباره فعالیت خود و شماره تماس خود را در اختیار کاربران و مشتریان نهایی خود قرار ندهند، نه‌تنها مشتریان و اعتماد آنها را نسبت به خود از دست خواهند داد، بلکه افراد کمتری از سایت آن‌ها بازدید خواهند کرد.

ازاین‌رو در مراحل طراحی سایت، ارائه اطلاعاتی نظیر شماره تلفن، آدرس و لوکیشن کسب‌و‌کار به تیم طراحی سایت ضروری است. تیم طراحی سایت نیز باید این اطلاعات ضروری و مفید را در بخش‌های مربوطه اضافه کند.

تولید محتوا

در روند طراحی سایت خدماتی در شیراز، لازم است کسب‌وکارهای خدماتی، محتواهایی همچون مقاله، خبر، فیلم و عکس یا متون تبلیغاتی را آماده‌سازی و در سایت خود درج کنند. صاحبان این کسب‌وکارها می‌توانند از خدماتی که مجموعه فردا دی ام برای تولید محتوا ارائه می‌دهد، بهره‌مند شوند. این مجموعه در کارخانه نوآوری شیراز مستقر است.

جمع‌بندی طراحی سایت خدماتی در شیراز
جمع‌بندی طراحی سایت خدماتی در شیراز

جمع‌بندی طراحی سایت خدماتی در شیراز

بسیاری از کسب‌وکارهای خدماتی به‌منظور گسترش کار خود و دستیابی به سود بیشتر، تصمیم به طراحی یک سایت مناسب می‌گیرند. در روند طراحی سایت خدماتی در شیراز با رعایت اصول فنی و نکات مربوط به ظاهر سایت، کسب‌وکارها رشد بیشتری خواهند داشت. از میان اصول طراحی سایت می‌توان به شناسایی مشتریان هدف، بررسی امکانات موردنیاز در سایت، برآورد هزینه سایت، انتخاب طرح و لوگو، گروه‌بندی خدمات، فراهم کردن اطلاعات تماس با ما و درباره ما و تولید محتوا اشاره کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *